Namas vakare su apsvietimu

Aliuminiai langai

Individualūs architektūriniai sprendimai,
prabanga ir minimalizmas

Individualūs architektūriniai sprendimai,
prabanga ir minimalizmas

Aliuminiai langai

Aliuminiai langai – populiariausiai naudojami gamyklų tipo pastatuose, taip pat modernaus dizaino arba dangoraižių statyboje. Galbūt geriausiai žinomi dėl savo neprilygstamos kokybės ir atsparumo atšiauriausioms gamtos sąlygoms, tačiau kadangi Lietuvoje žiemos nėra itin šaltos, o klimato sąlygos gan pakenčiamos, aliuminiai langai ne taip dažnai sutinkami kasdienio žmogaus namuose.

Kainos ir kokybės atžvilgiu, šie langai stovi hierarchijos viršūnėje, tačiau tai savaime suprantama. Aliuminiai langų rėmai yra su oro kameromis. Jie nepasižymi tokiomis geromis šiluminėmis savybėmis, kaip mediniai langai, bet yra šiltesni už plastikinius.

Stengdamiesi atsakyti į klientų reikalavimus bei architektūrinę pažangą, siūlome aukštos kokybės aliuminę šaltkalvystę. Naudojamės Vokietijos, Lenkijos žinomų įmonių patirtimi užsienio rinkoje tokių kaip: Ponzio, Aluprof, Pilkington, Schüco .

Bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios turi didelę patirtį tarnaujant didelėms investicijoms, atneša gamą naujų gaminių bei idėjų.

Kontaktai

UAB LUXES

Tel. +370 6763 7980

El. paštas: info@luxes.lt

Daugeliškio g. 32, Vilniaus m.